Czy producent kanałów kablowych wychwala swoje produkty?

Producent kanałów kablowych oferujący bezhalogenowe termoplastyczne kanały kablowe nadmienia że są one idealne do stosowania w szerokim zakresie środowisk i warunków. Na przykład w centrach handlowych, kinach, teatrach, szkołach, centrach kongresowych, obszarach o szczególnych wymaganiach bezpieczeństwa (takich jak strefy podziemne, stacje metra, skarbce banków), różnego rodzaju zakłady przemysłowe (petrochemia, platformy off-shore, elektrownie) i, bardziej ogólnie, w zastosowaniach związanych z rozdzielnicami.

Koryta kablowe, producent kanałów kablowych to system, który umożliwia bezpieczne prowadzenie kabli przez sufit lub ścianę w jednej linii. Koryta kablowe produkowane są w różnych szerokościach i długościach jako profile U z blach perforowanych. Wykonany ze stali węglowej, ocynkowany ogniowo po wyprodukowaniu, kanał kablowy jest odporny na trudne, stałe i wydajne środowiska.

Producent kanałów kablowych mówi, że są one idealne do wszystkich rodzajów zastosowań przemysłowych, nawet w szczególnych warunkach: na przykład, gdy występuje wysokie stężenie wilgoci lub zasolenia, gdzie stosowane są kwasy lub gdy wymagane są bardzo grube lub duże ilości kabli (np. w przemyśle petrochemicznym) i hutnictwa żelaza i stali, elektrownie i instalacje podziemne lub morskie). Chcesz poznać ofertę producenta kanałów kablowych? Zapraszamy na stronę www firmy Baspol!