Kup chusteczki nawilżane hipoalergiczne od Bamboolove!

Chusteczki nawilżane hipoalergiczne są nasączone łagodnym środkiem dezynfekującym, takim jak alkohol izopropylowy, i służą do czyszczenia. W pewnym sensie są bezpieczne dla skóry, ale z reguły mokre chusteczki lepiej usuwają brud lub płyny. Większość chusteczek nawilżanych jest pakowana pojedynczo, co zapewnia łatwy transport i wygodę. Warto zauważyć, że niektóre chusteczki zawierają również CHG (glukonian chlorheksydyny), który jest stosowany w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się infekcji w warunkach szpitalnych, ale może być również korzystny do użytku domowego, zwłaszcza u pacjentów z innymi inwazyjnymi liniami/drenami. Ponieważ chusteczki dla dorosłych i chusteczki nawilżane są tak podobne, oto prosty sposób na zapamiętanie różnicy – ​​nie wszystkie chusteczki nawilżane są odpowiednie do stosowania na ciele.

Czy chusteczki nawilżane hipoalergiczne dla niemowląt są antybakteryjne? Chusteczki dla niemowląt mogą być używane do kąpieli lub zmiany pieluch, ale nie są antybakteryjne. Chemikalia czyszczące stosowane w chusteczkach antybakteryjnych są ostre, zwiększając ryzyko wysypki i podrażnień, a także infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Opiekując się dorosłymi, najlepiej całkowicie unikać chusteczek dla niemowląt. Chociaż czasami są w porządku, składniki chusteczek dla niemowląt mogą wpływać na zdrowie i stan skóry ukochanej osoby.

Kiedy należy używać chusteczek dla dorosłych, chusteczek dla niemowląt i chusteczek nawilżanych? Jest tam tak wiele chusteczek, że łatwo jest poczuć się przytłoczonym. Wielu nowych opiekunów zaczyna używać chusteczek dla niemowląt, ale szybko zdaje sobie sprawę, że dostępne są lepsze opcje. Dzieje się tak, ponieważ chusteczki dla niemowląt są małe, specjalnie opracowane dla skóry niemowląt i łatwo się rozrywają. Chusteczki nawilżane hipoalergiczne  dla dorosłych są większe, mocniejsze i mają formułę zapobiegającą podrażnieniom. Są miękkie, oczyszczające i idealne do zmiany pieluchy. Dodatkowo zawierają składniki nawilżające, takie jak aloes lub balsam, które chronią skórę ukochanej osoby.