Czy kurs fotografii Kraków zrobi z Ciebie artystę?

Zdobycie dyplomu uczelni to poważne zobowiązanie. Musisz poświęcić swój czas na kurs fotografii Kraków, skupienie, zasoby finansowe i wiele więcej, aby przez to wszystko przejść. Mówią, że po całej ciężkiej pracy zbierzesz to, co zasiejesz, zdobywając pracę lub wchodząc w biznes. Idealnie tak powinno być. Słyszałem to już ponad tysiąc razy. Chociaż naprawdę nie ma w tym nic złego, nie mogę przestać się zastanawiać, czy nadal dotyczy to kursów fotografii Kraków, które mają ograniczone możliwości pracy w prawdziwym świecie, takich jak fotografia i inne nauki związane ze sztuką. Przyznajmy to…

Jest tylko kilka możliwości dla osób, które same potrafią fotografować (brak wiedzy z zakresu montażu, retuszu, marketingu itp.). W dzisiejszych czasach większość firm wymaga posiadania wielu umiejętności, jeśli chcesz zdobyć pracę. Czy to oznacza, że ​​musisz naprawdę udać się na kurs fotografii Kraków? I czy naprawdę musisz specjalizować się w filmie i/lub fotografii, aby zwiększyć swoje szanse na zostanie później kimś ważnym w branży? No może, a może nie.

Czy warto się zajmować fotografią? A konkretnie, czy warto mieć dyplom z fotografii jaki daje Ci kurs fotografii Kraków? Dla niektórych to TAK. Dla innych może to być NIE. Chociaż nie potrafię wskazać dokładnego rozwiązania tego problemu, ponieważ jest to kwestia osobistych preferencji, mogę określić wady i zalety pójścia na studia i studiowania fotografii.