Krematorium dla zwierząt Warszawa a usługi jakie oferuje

Proces kremacji składa się z następujących podstawowych kroków: Szczątki zwierzęcia są spalane przy użyciu wysokiej temperatury, około 1400–1800 stopni Fahrenheita. Czas, jaki to zajmuje, zależy od wielkości zwierzęcia, ale zwykle wynosi około dwóch godzin.

Szczątki są sprawdzane pod kątem przedmiotów metalowych; wszystkie wykryte są usuwane. Duże kawałki kości, które nie uległy spaleniu, zostają sproszkowane na drobny pył przypominający popiół. W przypadku zwierząt w prywatnej kremacji kremy zostaną umieszczone w wybranym przez Ciebie schowku. Twoje krematorium dla zwierząt Warszawa może pozwolić na dostarczenie urny, skrzynki lub innego zamkniętego pojemnika. Jeśli krematorium dla zwierząt Warszawa nie przyjmuje urn lub nadal szukasz idealnego miejsca spoczynku dla swojego pupila, krematorium zazwyczaj zostanie przelane do plastikowej torby, a następnie zwrócone.

Jeśli kremacja jest dostępna w twoim krematorium dla zwierząt Warszawa, możesz uiścić niewielką dodatkową opłatę za przebywanie w samej sali kremacyjnej lub w pokoju obserwacyjnym. Kremacje, które były świadkami, mogą pomóc właścicielom w zamknięciu procesu żałoby — ponieważ wielu z nich nie chce zostawiać swojego zwierzaka do samego końca. Istnieje również stosunkowo nowy proces kremacji zwierząt domowych, oparty na wodzie, zwany hydrolizą alkaliczną. Zyskuje popularność jako bardziej naturalne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie kremacyjne. Kremacja w krematorium dla zwierząt w Warszawie na bazie wody wykorzystuje wodę i rozpuszczalny w wodzie roztwór zasadowy do rozkładu ciała w komorze ciśnieniowej. Pod koniec procesu otrzymasz prochy, które możesz upamiętnić w dowolny sposób.