Oferujesz wynajem autokarów Jastrzębia Góra? Sprawdź czy robisz to dobrze!

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że w październiku rozpoczniemy cykl 5-dniowych wakacji autokarowych do naszego hotelu, oferując wynajem autokarów Jastrzębia Góra. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, musimy anulować wszystkie nasze obecne październikowe wakacje i ustawić zupełnie nowe wycieczki, które mogą wydawać się nieco inne niż te, do których jesteś przyzwyczajony.

Jeśli masz już zarezerwowane wakacje w październiku, nasz zespół rezerwujący wynajem autokarów Jastrzębia Góra skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Podobnie jak wakacje z samodzielną jazdą poprzez wynajem autokarów Jastrzębia Góra, które odbywaj ą się we wrześniu, te święta będą trwały od piątku do wtorku i pozwolą nam mieć dwa pełne dni, kiedy hotel jest zamknięty, abyśmy mogli zmniejszyć ryzyko przeniesienia Covid-19.

Hotel w Jastrzębiej Górze będzie działał tylko w 50%, abyśmy mogli zapewnić, że Twoja sypialnia będzie pusta przez 9 dni przed przyjazdem. Nie będzie również usługi sprzątania, aby nikt inny nie wchodził do Twojego pokoju w trakcie Twojego pobytu. Środki te znacznie przekraczają to, do czego jesteśmy zobowiązani, ale chcę być wyjątkowo ostrożny, gdy zaczynamy się otwierać dla Was, naszych klientów, którzy dojadą do nas wynajmowanymi autokarami z firmy Hastur.